Seat_Mii_1.0_Style_–_Frontansicht,_23._September_2012,_DüsseldorfSeat Mii to propozycja auta dla osób ceniących sobie przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort jazdy. Zastosowana w samochodzie technologia znacznie ułatwia życie i pozwala na korzystanie z niego w pełni. Samochód wyposażony został w rewolucyjny system SEAT Portable System . Stanowił on źródło informacji podczas podróży i dba o bezpieczeństwo. Współpracują z nim funkcja  SAFETY ASSIST bardzo przydatna w warunkach miejskich jak i tylne czujniki parkowania oraz komputer pokładowy.

Cechą, która go wyróżnia spośród innych jest na pewno niskie spalanie średnio 4,5 l/100 km. Seat Mii to dynamiczne, solidne, kompaktowe auto, które świetnie sprawdzi się w warunkach miejskich i w dalekiej trasie. Dostępne jest w szerokiej bazie kolorystycznej tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie, w wersji trzy i pięciodrzwiowej do wyboru. Baza kolorystyczna jest bardzo bogata począwszy od pasteli przez kolory metalizowana na specjalnych skończywszy. Możemy je zakupić też w zależności od potrzeb w wersji z manualną jaki automatyczną skrzynią biegów.

Aby zaspokoić gusty i oczekiwania wszystkich klientów Seat Mii dostępny jest w różnych wersjach. Możemy wybierać pomiędzy Seatem Mii Reference, Style, Style Chic, Mii Style sport. Tylko od nas zależy jaki będzie nasz nowy Seat Mii.